BEADATINĖ BIOREVITALIZACIJA PRX – T33 veido atnaujinimo procedūra Klaipėdoje

Beadatinė Biorevitalizacija PRX-T33

Beadatinė Biorevitalizacija PRX-T33: Atnaujinimo Veido Procedūra

Beadatinė biorevitalizacija PRX-T33 yra moderni odos atnaujinimo procedūra, kuri tampa vis populiaresnė tarp tų, kurie ieško efektyvaus būdo atjauninti savo veido odą, išlyginti smulkias raukšleles, bet dar nėra pasirengę ryžtis invazinėms medicininiams įsikišimams. Ši procedūra yra itin populiarus pasirinkimas profesionalioje kosmetologijoje, nes ji ne tik suteikia odai švytėjimo ir skaistumo, bet ir puikiai tinka tiems, kurie nori sumažinti odos pigmentaciją ar gydyti po aknės paliktus randelius.

Unikali Procedūros Formulė

PRX-T33 sudėtyje yra 33% trichloroacto rūgšties, kuri efektyviai prasiskverbia į odos gilesnius sluoksnius – dermą. Tai skatina fibroblastų, atsakingų už odos ląstelių atsinaujinimą, gamybą. Be to, į formulę įtrauktas itin žemos koncentracijos vandenilio peroksidas, kuris padidina odos receptorių jautrumą, taip užtikrindamas geresnį aktyviųjų ingredientų veikimą. Taip pat preparate yra 5% kojinės rūgšties, kuri ne tik šviesina ir skaistina odą, bet ir padeda kontroliuoti použdegiminę hiperpigmentaciją.

PRX-T33 buteliukas

Papildoma Priežiūra ir Procedūrų Derinimas

“PRX-T33” terapija ne tik efektyviai atjaunina odą, bet ir puikiai derinama su kitomis estetinėmis procedūromis. Tai gali būti mezoterapija, biorevitalizacija, injekcijos su užpildais ar PRP terapija. Dėl savo unikalios sudėties ir veikimo principo, “PRX-T33” gali sustiprinti kitų procedūrų efektus, suteikdama dar geresnių rezultatų.

Platus Taikymo Spektras

Viena iš šios procedūros ypatingų savybių yra jos universalumas. Ji gali būti taikoma ne tik veido, bet ir kaklo, dekoltė bei plaštakų srityse. Tai reiškia, kad PRX-T33 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori visapusiškai pagerinti savo odos būklę ir išvaizdą.

Kodėl Verta Rinktis PRX-T33?

Ši procedūra yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško saugaus ir neinvazinio būdo atjauninti odą. Ji tinka įvairiems odos tipams ir problemoms spręsti, suteikdama natūralų, švytintį išvaizdą

Beadatinė biorevitalizacija PRX-T33 yra modernus ir novatoriškas sprendimas tiems, kurie ieško saugaus ir efektyvaus būdo atjauninti savo odą. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems pasiekti ilgalaikius ir pastebimus odos atjauninimo rezultatus.

PRX-T33 Pries procedura po proceduros
  • Kaina: 70 Eur