VEIDO CHIROMASAŽAS IQ

Sužinokite, kaip Veido Chiromasažas IQ gali pagerinti jūsų veido odos būklę, atkurti veido ovalo kontūrą, pagerinti odos elastingumą, turgorą ir veido raumenų tonusą, sumažinti patinimą ir pagerinti kraujotaką. Kombinuodama klasikinio ir rytietiško masažo technikas, ši masažo technika gali būti naudinga jūsų grožiui ir sveikatai.

Veido Chiromasažas IQ yra speciali veido masažo technika, kuri apima klasikinio ir rytietiško masažo technikas, kineziologijos ir chiropraktikos principus. Ši masažo technika gali padėti pagerinti kraujotaką, sumažinti patinimą, atkurti veido kontūrus ir pagerinti bendrą odos būklę. Šiame straipsnyje mes plačiau apžvelgsime Veido Chiromasažas IQ naudą jūsų grožiui ir sveikatai.

Kaip veikia Veido Chiromasažas IQ?

Veido Chiromasažas IQ atkuria veido kontūrus, nes masažo metu terapeutas stimuliuoja veido raumenis ir padeda jiems atsipalaiduoti, pagerina kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduoja raumenis, sumažina patinimą ir pagerina bendrą odos būklę. Masažas atliekamas rankomis, o masažo terapeutas naudoja klasikinio ir rytietiško masažo technikas, kineziologijos ir chiropraktikos principus.

Kas yra kineziologija ir chiropraktika?

Chiropraktika yra mokslas, kuris nagrinėja kūno struktūros ir funkcijos sąryšius. Tai padeda masažo terapeutui suprasti, kaip veido raumenys veikia ir kaip juos galima stimuliuoti, kad pagerintų bendrą odos būklę

Kineziologija yra mokslas, kuris nagrinėja kūno judėjimo mechanizmus ir jų sutrikimus. Tai padeda masažo terapeutui suprasti, kaip veido raumenys veikia ir kaip juos galima stimuliuoti.

Kodėl verta rinktis chiromasažą IQ?

  • Masažo metu aktyvinama limfotaka, dėl kurios prisotinama oda deguonimi, greičiau pasišalina toksinai ir pagerėja ląstelių regeneracijos procesai.
  • Chiromasažo kursas gali padėti sulėtinti senėjimo procesus, sumažinti odos suglebimą, atkurti veido ovalo kontūrą, pagerinti odos elastingumą, turgorą ir veido raumenų tonusą.
  • Intensyviai veikiant skirtingiems audiniams ir visiems odos sluoksniams, pagreitinama ląstelių regeneracija ir pašalinami susikaupę toksinai, išvalant gilius odos sluoksnius.

Kaip atliekama ši procedūra?

Prieš pradedant Chiromasažo procedūrą, specialistas atliks odos būklės ir problemų zonų vertinimą. Jei reikia, bus pašalintas makiažas, kad oda būtų visiškai švari ir be jokių kosmetikos, kremų ar kitų produktų likučių. Ši masažo technika pasižymi daugybe judesių, kurie susipina su unikaliais jungiamaisiais elementais. Šio masažo metu nėra griežtos judesių sekos, todėl kiekviena procedūra yra unikali ir individualiai pritaikyta kiekvienam klientui.

Kiek procedūrų reikia norint pasiekti gerų rezultatų?

Norint pasiekti ryškius estetinius rezultatus, rekomenduojama planuoti kursą iš 4-8 procedūrų kas savaitę ir periodiškai kartoti palaikomąsias procedūras.

Kaina: žiūrėti kainoraštyje.